پیام فرماندار کارون در پی شهادت رزمنده سرافراز اسلام سردار قاسم سلیمانی

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

🏴انا لله و انا الیه راجعون🏴
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا … از میان مؤمنان مردانى‏ اند که به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند برخى از آنان به شهادت رسیدند و برخى از آنها در [همین] انتظارند و [هرگز عقیده خود را] تبدیل نکردند (سوره احزاب+آیه ۲۳)

انسان های نیک همواره جایگاهی رفیع دارند. لیکن عاقبت اگر شهادت باشد این جایگاه منورتر و بلندتر خواهد بود. امروز که پس از دوران مجاهدت های پرافتخار سردار عزیزمان حاج قاسم سلیمانی به دست اشقی الناس به درجه رفیع شهادت نائل گشت بار دیگر خباثت، درماندگی و شرارت زاید استکبار و تروریسم آمریکا نمایان شد.اقدام ناجوانمردانه و تروریستی آمریکا نتیجه نابخردی و ناامیدی دشمنان قسم خورده نظام مقدس اسلامی بوده به حول و قوه الهی با تکیه بر رهنمودها و راهبری مقام معظم رهبری مدظله العالی پیروزی برای امت اسلام و شکست و خواری برای جبهه کفر و استکبار خواهد بود.
اینجانب به نوبه خود شهادت سردار بزرگ اسلام قاسم سلیمانی را به حضرت امام مهدی عج الله فرجه الشریف، مقام معظم رهبری مدظله العالی، عموم ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض نموده علو درجات را برای شهید سلیمانی از درگاه حق تعالی مسئلت می نمایم.

*معصومه خنفری*
*فرماندار کارون*

۱۳۴