پیام فرماندار کارون به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

رهنمودها و دستاوردهای فکری و عملی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران منشا پیروزی ها، توفیقات و حرکت های سازنده و چشمگیر در جهان بوده حرکت هایی از جمله بر پایه استکبارستیزی و نفی ظلم و ستم جهان خواران..
نمونه ای از دستاورد های نظام مقدس ما نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس به وسیله امام خمینی (ره) بوده است. هرساله ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی و سایر ملت های مسلمان و آزاده دنیا در چنین روزی در میدانها حاضر شده و بانگ مرگ‌بر آمریکا و مرگ‌بر اسرائیل سر می دهند و اضمحلال و نابودی رژیم جعلی صهیونیستی را نزدیکتر می سازند. بدون تردید با استواری و وحدت ملتهای مسلمان در کنار جهاد ایثارگونه جبهه مقاومت با حضور امثال سلیمانی ها نابودی اسرائیل را شاهد خواهیم بود زیرا نابودی مستکبران وعده ای محقق و انکار ناپذیر است.
امسال با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و به منظور قطع زنجیره شیوع بیماری در شهرستان عزیزمان مراسم راهپیمایی برگزار نخواهد شد اما این امر از همبستگی و اتحاد ما در مقابل استکبار نمی کاهد بلکه عزم و اراده مان را برای تداوم‌ پیروزی ها استوارتر خواهد ساخت.
اینجانب ضمن گرامیداشت این روز بزرگ بار دیگر تبعیت و پیروی خود و نیز مردم ولایت مدار شهرستان کارون را از آرمان ها و رهنمودهای امام خمینی (ره) و مقام معظم‌رهبری (مدظله العالی) اعلام می دارم.

*معصومه خنفری*
*فرماندار کارون*

۴۹