پیام فرماندار کارون به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم الحرام

*بسم الله الرحمن الرحیم*

امسال نیز فرا رسیدن ماه محرم و مناسبت شهادت امام حسین علیه السلام، اهل بیت و یاران با وفایش دل ها و وجود عاشقان را از هر رنگ‌ و نژاد و کوی و برزن به سوی تدارک حزن و اندوهی سرشار سوق می دهد. آغاز این ماه سنگینی حزنی عمیق و گریه ای سخت را بشارت داده این روزها یادآور حرکت جهادی سید الشهدا علیه السلام در برابر دشمنان اسلام برای زنده نگهداشتن آموزه های اسلامی است. لیکن دژخیمان کفر و نفاق بدون ذره ای انصاف و عقلی سلیم طریق دشمنی اهل البیت را انتخاب نموده و به راستی عاقبت این دشمنان منافق چیزی جز سیاهی و تباهی نبود.

محرم معنا و مفهومی خاص برای مردم عزیز شهرستان مان دارد.‌ شهرستانی که در این ایام هرساله مساجد و حسینیه ها و مواکب و خیمه ها و حتی منازل مردمش میزبان مجالس و سوگواری های حسینی است امسال به دلیل پدیده شوم کرونا محرمی دیگر دارد امیدوارم با رعایت توصیه ها و نکات بهداشتی محرمی سرشار از معنویت و قبولی طاعات و عبادات و عزاداری های مان داشته باشیم.

اینجانب فرا رسیدن ماه محرم الحرام را به ساحت مقدس امام مهدی عج الله فرجه الشریف، مقام معظم رهبری مدظله العالی و ملت شریف ایران اسلامی به ویژه مردم ولایت مدار شهرستان کارون تسلیت عرض می نمایم.

*معصومه خنفری*
*فرماندار کارون*

۱۲