پیام فرماندار کارون به مناسبت فرا رسیدن میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام صادق علیه السلام و روز ۱۳ آبان

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در سرتاسر دوران پر فراز و نشیب تاریخی آدمیانی بزرگ و نیک وجود داشته اند که عرصه را بر ستمکاران سخت ساخته و همچون ستارگانی فروزان بر تارک یادها و دوران درخشیده اند. پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد صلی الله علیه و آله بزرگترین، نیک ترین و با عظمت ترین انسانی هستند که حضور و نفس های قدسی شان عروش ستمکاران و مستکبران را به لرزه درآورد. وجود مبارک شان رحمه للعالمین و نورانی بخش جهانیان نیز بوده و خواهد بود. حال اینک گستاخی و جسارت پست ها و دونیان هیچگاه دل هایمان را از محبت و پیروی پیامبر مهربانی ها نخواهد کاست بلکه افزون و افزونتر خواهد ساخت.

مکتب تشیع به نام حضرت امام صادق علیه السلام شناخته می شود. مکتبی که با تعلیمات نورانی و قدسی پیامبر گرامی اسلام‌ (ص) و اهل بیت گرانقدر ایشان صلوات و سلام الله علیهم اجمعین نیکوترین طریق برای هدایت بشر است به گونه ای که دل ها را روشن ساخته و مسیرها را آماده سیر برای سعادت فروزان می سازد.

سیزدهم آبان ماه به نام روز ملی مبارزه با استکبار جهانی یادآور جانفشانی و حماسه آفرینی نوجوانان و جوانان ولایی این مملکت بوده است.
عزیزانی که به تاسی و پیروی از ولایت استکبار مستکبران را به چالش کشیدند و دسیسه ها و فریب کاری های آنان را پوچ ساختند.

اینجانب به نوبه خود ضمن تبریک و تهنیت فرا رسیدن میلاد سراسر نور و پربرکت پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد صل الله علیه و آله و حضرت امام جعفر صادق علیه السلام و گرامی داشت ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی توفیقات روز افزون شما عزیزان را از درگاه حق تعالی مسئلت می نمایم.

*معصومه خنفری*
*فرماندار کارون*

۶۷