پیام تبریک فرماندار کارون به مناسبت فرا رسیدن میلاد امام علی علیه السلام و روز پدر

معصومه خنفری فرماندار کارون طی پیامی فرا رسیدن میلاد سراسر نور و برکت حضرت امام علی علیه افضل الصلاه و السلام و روز پدر را تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

*بسم الله الرحمن الرحیم*

۱۳ رجب هرسال یادآور شروع زندگی نورانی و پر برکت شخصیت گرانقدر و بزرگ مرد اسلام حضرت امیرمومنان امام علی علیه السلام است. مردی که سرتاسر حیات شریف و گرانمایه خود را در طریق حق گذراند. ایشان معلمی ارزشمند بوده و خواهد بود. سخنان و رفتار این امام همام می تواند الگویی نیکو و آیینه تمام نمایی برای هدایت ما باشد.

هر ساله شهرستان عزیزمان در این روز بزرگ میزبان جشن ها و مراسم شادی بود و لیکن امسال به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا و با توجه به وضعیت قرمز و بحرانی کارون نمیتوانیم در کنار هم جشن هایی گسترده داشته باشیم. در این میان لازم است از نگاه و حمایت پدرانه بزرگان و شیوخ عشایر در جهت کمک به دستگاه های مسئول در جریان مبارزه با بیماری کووید ۱۹ تشکر و قدردانی نمایم. امیدوارم شادی هایمان با نابودی این بیماری منحوس بیشتر و گسترده تر شود.

اینجانب به نوبه خود فرا رسیدن میلاد امام علی علیه السلام و نیز روز پدر را به مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ملت شریف و گرانقدر ایران اسلامی به ویژه مردمان ولایی و بزرگوار کارون عزیز تبریک و تهنیت عرض نمایم.

*معصومه خنفری*
*فرماندار کارون*

۳۹