افتتاح پایگاه تجمیعی واکسیناسیون علیه کووید ۱۹ در شهرستان کارون

صبح امروز پایگاه تجمیعی واکسیناسیون علیه کووید ۱۹ در شهرستان کارون با حضور دکتر معصومه خنفری فرماندار کارون در محل فرهنگسرای کوت عبدالله افتتاح شد.

در این مراسم خنفری ضمن تقدیر از زحمات کادر درمان و سایر دستگاههای اجرایی شهرستان به ویژه مجریان و بانیان طرح شهید قاسم سلیمانی و نیز همراهی و تلاش شبانه روزی ناجا گفت: مدافعان سلامت در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند. فلذا به منظور کاستن از فشار کاری این عزیزان بایستی پرهیز از تجمعات و رعایت پروتکلهای بهداشتی به یک فرهنگ تبدیل شود.

وی افزود: نقطه اصلی درگیری با این بیماری کارکنان شبکه بهداشت، کادر درمان و پزشکان و نیز خانواده های این عزیزان می باشند.

فرماندار کارون ضمن تقدیر و تشکر از تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی شهرستان اظهار کرد: نیروی انتظامی با همراهی خود با سایر دستگاههای اجرایی به ویژه شبکه بهداشت و درمان شهرستان، صنعت و معدن و شهرداری جهت جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرستان، جلوگیری از تجمعات و برگزاری مراسمات مختلف و همراهی در تعطیلی اصناف در شرایط وضعیت قرمز کرونایی اقدامات لازم را در این زمینه انجام دادند.

خنفری نیز گفت: ماموریت و رسالت کادر درمان به مثابه جنگ در خط مقدم جبهه است. شاهدیم با جان و دل در راه مبارزه با این بیماری گام برداشتند.

فرماندار کارون بیان نمود: شبکه بهداشت و درمان شهرستان با توجه به شرایط افراد مسن تمام تلاش خود را جهت اعزام به محل سکونت این عزیزان انجام دادند.

وی در پایان افزود: با توجه به در پیش بودن انتخابات و لزوم حضور ناظران در شعب اخذ رای در جهت رعایت کامل پروتکل های بهداشتی سعی میکنیم کمبود نیرو در زمینه ناظران بهداشتی را با هماهنگی های لازم در اسرع وقت برطرف نمائیم.

گفتنی است شهروندان عزیز می توانند همه روز از ساعت ۸ صبح لغایت ۸ شب جهت واکسیناسیون افراد مسن به محل فرهنگسرای مهدیه کوت عبدالله مراجعه نمایند.

*روابط عمومی فرمانداری کارون*

۱۰۰