فرماندار کارون: اندیشه های امام‌ راحل راهگشاست.

به مناسبت فرا رسیدن سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) معصومه خنفری فرماندار کارون پیامی به شرح زیر صادر نمود.

*بسم الله الرحمن الرحیم*

سالگرد عروج ملکوتی روح مطهر بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی از راه می رسد.. انسان کبیری که با ایمانی راسخ و راهبری ملت غیور ایران عزیز توانست دلها و عروش مستکبران را به لرزه انداخته و پایه گذار نهضت و نظام مقدس اسلامی گردید.

دیدگاهها و اندیشه های امام راحل راهگشاست زیرا از منبع و سرچشمه دین مبین اسلام نشات گرفته و این همان نقطه قوت ماست که می توانیم با تکیه بر این تفکرات ناب پیشرفت و اقتدار را هدف مان قرار دهیم.

همانطور که در زمان حیات امام خمینی (ره) ملت شریف و گرانقدر ایران اسلامی با پیروی از ایشان حماسه ها آفریده و معادلات را به نفع نظام مقدس اسلامی تغییر داده اند امروز نیز همان ملت و به ویژه نسل جوان دانش پژوه و تلاشگر به تبعیت از رهبری معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) حضوری مقتدر، سرنوشت ساز و پرشکوه در عرصه های داخلی و بین المللی دارند. از جمله این عرصه ها که در آستانه آن هستیم میدان انتخابات است که بدون تردید ملت مان بار دیگر با حضوری شکوهمند انتخابی اصلح خواهند نمود.

اینجانب فرا رسیدن سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی را به مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و عموم ملت شریف ایران اسلامی به ویژه مردم ولایتمدار کارون عزیز تسلیت می گویم.

*معصومه خنفری*
*فرماندار کارون*

۲۳