فرماندار کارون: اجرای پروژه های فاضلاب، تامین آب شرب سالم و ساماندهی شهرداری کوت عبدالله از اولویت های کاری من خواهد بود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کارون امروز آقای سعید کعبی فرماندار کارون در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان با اشاره به اهمیت سلامت شهروندان گفت: مردم با روی کار آمدن دولت جدید انتظار دارند تحول ایجاد شود. ارتقاء بایستی همراه با کار برنامه ریزی شده و هدف و حرکت درست انجام شود. هرگونه نقد و انتقاد را شنونده هستم. ضروری است از تمام ظرفیت های موجود به بهترین نحو و در راستای ضوابط و به صورت قانونی استفاده کنیم.

فرماندار کارون اذعان کرد: به صورت ویژه کارگروه آب و فاضلاب تشکیل می شود. بحث پسماند را به صورت جد پیگیری می‌کنیم. اکیپ های لایه روبی در اسرع وقت فعالیت خود را آغاز کنند.

فرماندار کارون افزود: وجود سگهای ولگرد در شهرستان مطلوب نیست و خطر برای شهروندان ایجاد می کنند. شهرداری کوت عبدالله بایستی در اسرع وقت پیمانکار جمع آوری سگهای ولگرد را معرفی و نسبت به عقیم سازی آنها به روشهای مطلوب اقدام نماید.

کعبی گفت: در صورت عدم اجرای مصوبات و تخلف از آن، بایستی با متخلفان برخورد و آنها را به مراجع قضایی معرفی و عزل نمود. رسالت ما خدمت به مردم است و در اجرای این رسالت باید کوشا باشیم.

وی در پایان افزود: شورای سلامت یکی از مهمترین جلسه بعد از شورای تامین می باشد. انتظار می رود مدیران دستگاهها به موقع حضور پیدا کنند زیرا رعایت نظم و پرداختن به امور مردم از همه چیز واجب است.

۱۶۲