فرماندار کارون: روند خدمت رسانی به مردم شهرستان تسریع گردد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کارون دکتر گل محمدی نماینده نهاد ریاست جمهوری عصر امروز با حضور در شهرستان کارون به همراه مهندس کعبی فرماندار کارون در جلسه بررسی مشکلات و معضلات شهرستان شرکت نمود.

در این جلسه مهندس کعبی با اشاره به عنایت ویژه مقام معظم رهبری مدظله العالی و رئیس جمهور محترم به شهرستان کارون گفت: در زمان حضور دکتر رئیسی ایشان نکته ای فرمودند و خواستار اجرا و تکمیل طرح جامع فاضلاب شهرستان های اهواز و کارون ظرف دو سال آینده شدند. بایستی سعی و تلاش حداکثری کنیم که این وعده تحقق یابد.

فرماندار کارون افزود: روند خدمت رسانی به مردم شهرستان تسریع گردد. ضروری است در تمام جبهه ها فعالانه حضور یابیم. ایشان در خصوص اهمیت طرح جامع شهر کوت عبدالله، فضای سبز ساحلی، احداث پارک جنگلی و کمربند سبز جاده کارون آبادان، ایجاد زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی و بهره مندی کوت عبدالله از مزایای مناطق کم برخوردار و ارزش افزوده قابل توجه آن در راستای توسعه و عمران شهری به تفصیل سخنانی ایراد نمودند و خواستار معطوف شدن برنامه ریزی به سمت فعال شدن بیشتر اشتغال در بخش کشاورزی و نقش آن در افزایش تولیدات دامی اشاره کردند.

مهندس کعبی گفت: از عزیزان می خواهم موضوع ارتقای درجه ضریب عوارض حق آلایندگی شهرستان از یک به چهار پیگیری شود. زیرا این مورد سبب می شود اعتبارات چشمگیری به شهرستان تزریق شود‌.

وی اشاره نمود: مشکلات مختلف شهرداری کوت عبدالله ضروری است مورد توجه قرار گیرد. در این حوزه نگاه ویژه ای معمول شود. استقرار ادارات و تاسیس مرکز فنی و حرفه ای ویژه رشته های متناسب با افراد جویای کار در توسعه نیشکر تاکید نمود.

مهندس کعبی گفت: از دوستان عزیز درخواست دارم به منظور ملاقات مردم شهرستان با رئیس جمهور محترم برنامه ریزی و پیگیری نمایند.

دکتر گل محمدی نیز در این جلسه گفت: من حامل پیام ها و مشکلات و مطالبات شما به مرکز خواهم بود و در حد توان با تمام قوا موضوعات را پیگیری می نمایم.

وی افزود: کارگروه های مردمی به منظور مطالبات قانونی فعال شوند و مسئولان در کنار این عزیزان پشتیبان و تصمیم ساز باشند.

۳۸۶