فرماندار کارون: حل مشکل افت فشار آب شرب برخی روستاها کمتر از حل مشکل فاضلاب نیست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کارون، جلسه نشست مشورتی اعضای شورای روستاهای بخش مرکزی با فرماندار و مدیر کل امور روستایی و شوراها در محیطی صمیمانه و گرم و در محل مسجد امام حسین روستای غزاویه کوچک برگزار شد.

مهندس سعید کعبی پس از شنیدن نظرات، پیشنهادات و انتقادات تعدادی از اعضای این شوراها بیان کرد: از همان ابتدای ورودم به شهرستان کارون به مدیران استانی گفتم حل مشکل افت فشار آب شرب روستاها کمتر از حل مشکل فاضلاب اهواز و کارون نیست و باید به این موضوع توجه ویژه شود.

وی ضمن تشکر از اقدامات عمرانی دهیاران، از آنها خواستند قانون مداری را سر لوحه کار خود قرار داده و از ظرفیت های موجود مخصوصا بحث گردشگری در راستای عمران و آبادانی روستاها استفاده نمایند.

فرماندار کارون گفت: با همکاری و همدلی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی شوراها توانسته ایم با اقدامات به موقع و حضور میدانی بسیاری از مشکلات روستاها را مرتفع سازیم ولی برای رسیدن به بازدهی مطلوب نیازمند همکاری مردم و مدیران دستگاه های خدمات رسان هستیم.

مهندس کعبی بیان کرد: علی رغم شرایط نامطلوب اقتصادی و کمبود اعتبارات لازم، اقدامات خوبی در زمینه بهسازی معابر و مساکن روستایی، آب شرب انجام شده و بعضا در شرف انجام است.

وی تاکید کرد: اعضای شورا و دهیاران موظف هستند با قدرت از ساخت و سازهای غیر مجاز ممانعت کنند.

همچنین در بخش دیگری از جلسه مهندس مرتضی باوی مدیرکل امور روستا و شوراها به نظرات و سوالات اعضای شورا پاسخ داد.

در پایان برنامه با اهدای لوح تقدیر از اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی تقدیر و تشکر شد.

۲۷۲